| dracutza94 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru o persoana falsa care m. a dezamagit...

2 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Uite unul,"dragut"...Insa printr-un status nu-i arati unei persoane dezamagirea ta.Mai bine i-ai spune verde-n fata... Punand statusuri de acest gen, ii demonstrezi doar cat de tare te doare faptul ca te-a dezamagit.
"Un singur lucru bun am invatat de la tine:sa renunt la toti daca mie imi e bine!"

| emilia a răspuns:

Prietenii falsi sa imi dea un buzz...Astazi fac prezenta.

Un singur lucru bun am invatat de la tine:sa renunt la toti daca mie imi e bine!

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred dar azi nu mai cred in noi.

Mi-ai spus ca ma iubesti, dar azi mi-ai aratat ce putin...

Va veni odata vremea cind in urma vei privi...ai vrea sa reinvie toate bucuriile si nebuniile, dar trecutul se ascunde.nu mai vine NICIODATA., numai amintirea spune ca. asa. a fost Odata!

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…

Nu-ti mai fa iluzii, ca sa n-ai deziluzii.

De mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa.

O sa-ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea.

Minte'ma ca ma iubesti, te voi minti ca imi pasa!

Am invatat ca oricat ai plange, lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta!

Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Am realizat ca ai fost doar un moment de cumpana in viata mea.
AI fost o persoana falsa, ce mi-ai facut mult rau.
Acum nu mai existi pentru mine.
Esti doar o simpla amintire neplacuta.

Fundita? *.