| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru cineva care nu merita... m-a dezamagit...

Funda...

Răspuns Câştigător
| Simoni a răspuns:

Din fum apar, tu nu o sa ma vezi niciodata clar, caci tu ai fost cel ce m`a facut sa dispar.

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea.Nici macar baiatul care puteam sa jur ca ma iubea

Chiar dacă el n'o să'ţi mai spună "Noapte Bună" sau pe stradă "Bună". Ai prietene care te sună. Ca să'ţi spuna "Fată, eşti de 1000 de ori mai bună decât aia pe care o sunăwinking

● Mi-am făcut bagajul, am aruncat lenjeria de pat, pe tine din suflet şi am plecat!

Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici o alta femeie nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre tine si ochii mei...

Mi-e greu sa vorbesc de tine la trecut,
oricat de mult rau mi-ai facut, nu pot sa uit.

● Sa nu'ti amintesti de mine te rog uita ca traiesc
Nu ma mai suna sa'mi spui in miez de noapte te iubesc!

● Ai fost singura persoana care putea sa ma aline.
Si sa stii ca niciodata nu mi-am batut joc de tine.

● Ai ramas in mintea mea...nu te pot scoate nici sa vreau...
A ramas amintirea: 2 copii ce se iubeau...

Doare sentimentul de iubire in mine moare,
mi-e greu dimineata sa privesc singur spre soare

Cu gandul ca odata am iubit`o pe ea
Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles
Merg incet pe jos in ploaie.ca n`am de ales sad

Nu mai am puterea de atunci, atunci luptam-n doi
N-am nevoie de tine, dar am nevoie de noi

imi pare rau dar stiu ca acum e prea tarziu,
e frig in sufletul meu si voi ramane cu regretele mereu.

As vrea sa dau timpu-napoi sa pot sa sterg orice pata...
Sa te mai vad cum dormi cu tricoul meu macar odata...

Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Depinde ce statusuri daca vrei sa i faci satisfactia asta sa i areti ca te doare suferi nu prea esti in castig! Dar daca vrei unu asa mai indraznet iti dau cateva obtiuni! Ce ai avut si ce ai pierdut!
Nimeni niciodata nu o sa fie ca mine ai plecat ai lasat ai pierdut pentru totdeauna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add... deea_cool_girl_beautiful plzzzz