| Lipsa47 a întrebat:

Vreau si eu un program bun de flotari cu odihna corecata, am gasit acest program dar imi arata prea putine flotari eu fac in medi pana la 40 -45 de flotari straight face dar vreau sa am un program corect happy

Răspuns Câştigător
| IrimieRaluca a răspuns:

Poti sa alternezi flotarile cu abdomene. 30 flotari- 50 abdomene, 5-7-10 min pauza (activa, adica nu te intinzi ca o leguma pe undeva, ci relaxare prin miscare - stretching de exemplu), apoi repeti 30flotari- 50 abdomene. De preferinta e sa faci cate 3 serii din acest exercitiu. Bafta!