| Alina140663 a întrebat:

Vreau statusuri multe si f f amuzante
dar mu copy/paste
funda

Răspuns Câştigător
| Byyb a răspuns:

Uite: Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o singura vesta de salvare... Mi-ar fi dor de tine!

Inspiratia e ca ciclul: Vine o data pe luna!

Cateodata sunt atat de dulce, incat nici eu nu ma pot suporta!

Ce fac cand vad o persoana foarte frumoasa? Ma uit, zambesc, iar cand ma plictisesc... pun oglinda jos!

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Ce te uiti la statusu meu? Ia-ti si tu unul!

M-am gandit la statusul asta toata ziua...

Cititi repede, e important: foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste!

Sper ca te-am ajutat.
Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Alina140663 explică:

Ce naspa esti Baloo!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina140663):

Si tu esti faina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina140663):

Si tu esti faina.Mersi mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Invata sa scrii corect
2.Invata sa scrii pe Google.
angry