| Ioanamarijuana a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri faine/citate. Fara cele >copy-paste sau eu stiu,doar asa, alese si fumoase.Multumescccccccc

4 răspunsuri:
| MonkeyBoy a răspuns:

Noi putem sta in loc dar timpul nu!
Totul se schimba intr-o fractiune de secunda.
Incearca la infinit! Nu conteaza ce zic altii.

| logatcamembru a răspuns:

Poate tu' si ele vreti s fiTI ca mine.dar eu voi EVER cea originala:X
Este adv k NU VREAU SA MA COBOR LA NIVELUL TAU.laughing dar tu vei ajunge vreodata la nivelul meu?
Daca nu esti in stare sa ai grija de sufletul meu. DAMI-L inapoi, sunt destuli pe acesta lume.happy
Mi-ai promis ca o sa fim si la batranete in-preuna,. unde esti?sad
Am terminat toata treaba ..am timp sa fiu FERICTA.:X acum.:*

| Cosminovici18 a răspuns:

"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
"Viața nu are subtitrare, ori o ințelegi ori nu..."
„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti oamenii sunt trecatori, dar nu toti trecatorii oameni.

Uitarea este cea mai magnifica victorie.(murphy)

Iubeste putin cel ce poate spune prin cuvinte cat iubeste.

Talentul se faureste in tacere, iar caracterul in valtoarea vietii.(goethe)

Un sg. lucru face visele imposibile:frica de esec.(paulo coelho)

Cand crezi ca nu mai exista nici o speranta, o sg speranta mai ramane :sa nu crezi.

bunatatea iti aduce prieteni, nenorocirea ii incearca.

Pasiunile sunt in morala ceea ce in fizica este miscarea. miscarea creeaza, distruge, conserva, insufleteste totul, si fara ea totul este mort.

Natura indura orice, dar nu iarta nimic.

Mai am cateva, daca mai vrei spune-mi si iti mai dau maine.