| Gaby_Michelle_Gabriella_1996 a întrebat:

Vreau un telefon.Nu stiu de care sa cumpar. Vreaua sa fie bun cu camera si sa nu coste mult.
Ma ajutati va rog!

3 răspunsuri:
| Georgy98 a răspuns:

Depinde ce telefoane iti plac zi-mi de care normal pe sina taci(stiu ca nu am sc bine ) sau cu tastatura qwerty

| cunoscatorul a răspuns:

Depinde si cum definesti ieftin.
Eu iti recomand un Samsung Star 3, costa 339 lei si il gasesti aici http://bit.ly/Q4jiCm

| crissu114 a răspuns:

Poi....samsung corby am eu si costa la liber la Vodafone 3 milioane si daca esti pe alta retea ti-l poate decoda si in plus iti alegi culoarea care o vrei tu... sper ca te-am ajutat