| AnonimulRo a întrebat:

Wow, ce vis ciudat am avut. Pute-ti sa'l amintiti ca eu l-am uitat?

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Cum putem noi da seama ce vis urat ai avut?

| AnonimulRo explică (pentru andrei1237):

Nu este urat, ci ciudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat. happy

| kzd a răspuns:

Cu cineva, cu niste gabori, cu un prieten, cu o fata, cu masini, cu tine in scoala/liceu, la mare, intr-o vacanta, intr-un parc, niste ninga te-au atacat, ai fost la antena2, ceva?

| AnonimulRo explică (pentru kzd):

Poate, poate am visat ca eram cu cineva, cu niste gabori, cu un prieten si cu o fata intr-o masina si mergeam la in scoala sau liceu ca sa gasesc la informatica drumul spre mare, sa plec intr-o vacanta, si in timp ce treceam printr-un parc, mau atacat niste ninja, si asa ajung la antena2 spunandu-mi povestea... nieeeee, nu cred ca am visat asta dar e posibil. THE END!(?)

| TaLyDa a răspuns:

Nu putem aminti visul taulaughingNoi nu stim ce vis ai avut.Numai tu ti-l poti amintilaughing)

| anca377 a răspuns:

Nu avem cum sa til amintim