| MabelPufulet a întrebat:

Xcum fac ca un baiat sa ma urasca?! crying ma urmareste peste tot si am 12 ani! spune ca vrea sa ma violeze si ma face bunaciune ca e un gras prost lz help crying nu mai support! o sa.si ia un pumn in gura azi daca mai face asa!

Răspuns Câştigător
| DarkAngel94 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa le spui parintilor tai si o sa gaseasca ei o solutie... Sau ai putea sa vorbesti cu un frate/prieten mai mare sa-l sperie putin si nu o sati mai faca probleme. Bafta

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

I-aţi prietenii şi ameninţă-l să-l sperii.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să îl intimideze puțin părinții tăi, preferabil tatăl. Ignoră-l până te ține răbdarea, apoi treci la a doua variantă.

| MabelPufulet explică:

Multumesc mult. M.ati ajutat happy

| Geo1618 a răspuns:

Spunele parintilor, nu trebuie sa ascunzi un asemenea lucru. Iar daca nu o termina, da'i un pumn in gura!winking tongue