| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Care este diferenta dintre comportamentul unei fete care te place, insa este timida fata de colegi si una care nu te place, fiind oarecum jenata ca lumea va asociaza ca un cuplu?

Răspuns Câştigător
| xDarkWorld a răspuns:

Daca te intelegi cu macar una din prietenele ei poti vorbi sa iti faca susta. Daca nu,iei inima in dinti, te duci.le saluti, vorbesti putin cu toate dupa care te indrepti din ce in ce mai mult inspre ea.
Cauta pe YouTube Arta Seductiei sau pe Instagram Valentin Barbulescu. Oamenii sunt experti si dornici in a te ajuta, multa bafta, nu lasa lucrurile asa happy

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca te place, iti face cu ochiul obsesiv, atunci cand nu sunt atenti colegii.Este greu de depistat acest comportament si poate fi usor confundat cu o criza de epilepsie.Ca sa fii sigur, incearca sa`i dai un servetel sa`si stearga ochiul. Daca il refuza, atunci te place.

Daca nu te place si este jenata, isi va freca mainile, asemenea unei persoane dependente ce nu a mai avut contact cu drogul respectiv timp de cateva zile. Daca o vezi facand asta, incearca sa o intrebi daca vrea sa fumati ceva impreuna sau sa mergeti la un pills-party. Daca accepta, atunci nu te place cu siguranta.

| xDarkWorld a răspuns:

Salut! O fata care te place,dar care este timida,va fi rezervata in a-ti arata emotiile ei,probabil iti va evita privirea, lucruri de genul, dar, in general, va ascunde.Probabil vei auzi de la cele mai bune prietene ale ei lucrul asta, te vei trezi cu mesaje, sau ceva de genul astalaughing (ar fi fost util sa ne spui si varsta)
O fata care nu te place probabil ca iti va arata asta.te va respinge, iti va vorbi urat. poate ca te va insulta.Ideea e ca te va baga in friend zone si te va tine acolo pana cand incetezi s-o mai curtezi in orice fel, s-ar putea ajunge si la binecunoscutul seenlaughing
Ia-ti inima in dinti si vorbeste cu fata(cel mai bine intre 4 ochi, adu-o tu in contextele respective)si iti vei da seama singur care este treaba.Indiferent de rezultat, capul sus(sa stii ca daca cineva nu te place este strict problema lui, nu trebuie sa iei totul personal). Multa bafta!

| Yee explică (pentru xDarkWorld):

Yee(Salut)! Varsta: vreo 17 ani.

Cat despre partea cu vorbitul urat, cred ca aici ai dreptate. Stiu fiindca mi s-a intamplat odata (de mai multe ori de fapt) cu alta fata (cu mai multe fete sa fiu sincer).

As vrea sa raman cu ea intre 4 ochi, dar este mereu cu prietenele ei. Vreun sfat?

| WaterDrop a răspuns (pentru Yee):

Aweee, de ce primeste el toate intrebarile bune? sad

Daca este cu prietenele ei, o tipi si`i faci semn sa vina pana la tine.Doar nu o sa vina toate 10. Sau daca stii ca nu lesini usor, te duci intre ele si vorbesti cu toate, ca mai apoi sa o tragi usor pe ea deoparte, spunandu`i ca vrei sa o intrebi ceva.

| xDarkWorld a răspuns (pentru Yee):

Daca te intelegi cu macar una din prietenele ei poti vorbi sa iti faca susta. Daca nu,iei inima in dinti, te duci.le saluti, vorbesti putin cu toate dupa care te indrepti din ce in ce mai mult inspre ea.
Cauta pe YouTube Arta Seductiei sau pe Instagram Valentin Barbulescu. Oamenii sunt experti si dornici in a te ajuta, multa bafta, nu lasa lucrurile asa happy