| anonim_4396 a întrebat:

ZI DE NASTERE!
Salut, peste o saptamana ma duc la ziua a doua prietene care si-o vor face impreuna, deoarece sunt nascute la cateva zile distanata. Sugestii de cadouri?
Raspunsul cel mai original si creativ primeste funda!winking

1 răspuns:
| Emmy567 a răspuns:

Ai putea sa iei ceva pentru toate 3. Daca stii, exista pantaloni din aia de casa pufosi cu fundita la talie. Ai putea sa iei din aia cu print-uri diferite mai ales daca faceti petreceri in pijamale, sa va asortatiwinking sau poti sa personalizezi tricouri si daca ai buget mai mic poti face insigne sau breloc cu ceva ce le place. Sau poti sa le iei agende cu model dragut / sosete sau pixuri cu modele mai deosebite, ceca ce nu ar cumpara in mod normal.