| AlpPhaA a întrebat:

Hey!`. Ziceti 2 din cele mai amuzante bancuri p care le stiti... Cele mai amuzante >primesc.=Fundăăă!`

Răspuns Câştigător
| BlueVik a răspuns:

1.Autobuz.Algomeratie mare.Intra controlorul si ...neavand loc sa mearga pana in spatele autobuzului intreaba:
-Cine nu are bilet acolo in fund?
La care unul fluturand biletul spune:
-Euuu! Dar mi-l bag acum!

2.Ion si Maria stateau in pat.Maria ii spune:
-Ioane! Iti miros picioarele!
-Daca vrei tu Marie!

2 răspunsuri:
| andrea_2949 a răspuns:

Se duce un doctor la o stana sa tina o conferinta de presa. Ciobanul Ion prezent in sala, ciobanul Gheorghe cu oile. La conferinta:
- Trebuie sa fim sanatosi! In consecinta trebuie sa mai spalati si voi vasele in care mancati, trebuie sa va spalati pe maini, a€¦, trebuie sa va mai spalati pe penis.
Ciobanul mai prost nu stie ce-i ala penis. Incearca doctorul sa-i explice si pentru ca nu intelegea isi da pantalonii jos si-i arata.
Seara:
- Ba, Ioane, ba! Ce-a zis doctorul, ma?
- Ba Gheo! Trebuie sa mai cureti oalele, trebuie sa te speli pa maini, trebuie sa te mai speli pe penis.
- Toate ca toate, dar ce-i ala penis?
- Pai, un fel de p**a, dar ceva mai mica.

Doua blonde la cinematograf. In timpul filmului, una ii spune celeilalte:
- Tipul de linga mine face laba!
- Si tu, draga, ignora-l!
- Nu pot, ca o face cu mina mea!

| Rollo a răspuns:

Se trezeste Ion de dimineata buna ca avea de crapat lemne.No, si se apuca Ion de crapat, cind il vede pe Gheorghe la poarta:
- 'Mneata, Gheo!
- 'Mneata, Ioane!
- C faci ma, Gheo? Nu vii sa ma ajuti la lemne?
- Nu pot ma Ioane ca is beteag rau...
- No, tulai Doamne, da' ce ai ma Gheo?
- Boala gre' ma Ioane!
- Da' ce boala ai ma?
- Boala venerica...
- Ioi, ma... da' cum ii boala asta, ma?
- Pa' stii tu ma Gheo... ma doare in p*** de lemnele tale!

Era un submarin deasupra desertului. La un moment dat se opreste, se ridica periscopul si un matelot se uita prin el.
Comandantul: -Cati?
Matelotul: -15
Comandantul: -Ce 15?
Matelotul: -Ce cati?

Intrebare: Stiti cum se uita rata in beci?
Raspuns: Iei rata.o pui in beci si o uiti acolo

Intrebare: Cum se sinucide un melc?
Raspuns: Se uita in priza