| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Stiti bancuri? Da poezii amuzante?
Ziceti`le`mi`le pe toate laughing
Fundoi+VOOOOOOOOOT

Răspuns Câştigător
| Mousey400 a răspuns:

3 purici calatoreau. s-au oprit pe o blonda smug. unu se operste la sani unu la posterior si unu la pasarica rolling on the floor. big grin. Si se intalnesc ei dimineata la buric sa vada care a dormit mai bine. cel de la sani il intreaba pe cel din posterior "cum ai dormit". "nu prea bine mah.erau niste vanturi acolo, de nu puteai dormi". Cel din posterior il intreaba pe cel din sani: "Tu cum ai dormit". " Mahh erau 2 munti, atata se clatineau de nu puteam dormi. Veni randu celui din pasarica big grin : " Pfooai pai era un chel, atata ma urmarea, si inainte si inapoi si inainte si inapoi intr-un final a vazut ca nu m-a prins. m-a scuipat! xDDD rolling on the floor

1 răspuns:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.

Profesoara: - Sa vedem, Bula, la ce timp este: "asta nu trebuia sa se intample"? - Prezervativ imperfect, doamna!

O femeie grasa sta in fata unei oglinzii fermecate: -Oglinda oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara? La care oglinda: -Da-te la o parte ca nu vad nimic!