| OHmyGosh a întrebat:

Ziceti-mi care vi se par cei mai draguti cantaret/actori adolescenti(baieti.
FUNDA!big grin

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Jessie McCartney era fain, da acu s-a uratit si nici nu a mai scos nimic nou.Bruno Mars, are voce buna, dar nu arata foarte bine.Deci Jonas Brothers. laughing

| OHmyGosh explică:

Nup!
Deci sunt 2 care mi se par cei mai draguti, iar una dintre voi care ati raspuns a ghicit unul...

| OHmyGosh explică:

Eeeee...

| OHmyGosh explică:

SELENA este frumoasa foc si idolul mea, insa am zis baieti!

| Bitsuu a răspuns:

Cantareti: Jesse McCartney, Mika, Justin Timberlake, Jb
Actori:Ed westwick, Ian somerhalder, Ryan phillipe, Matt lanter happy

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Justin bieber[ sau cum spun unii giastin bibar-> penal ] si selena gomez

| RockForever99 a răspuns:

Justin Bieber, logic! Dar parerea ta conteaza mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieberbatting eyelashes

=p~

| Enna18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zayn malik, taylor lautner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineee?

| ForeverNOW a răspuns:

Mhmm...
cei mai draguti cantareti big grin
mhmm...
1.Bill Kaulitz (acu a cam imbatranit da cand avea 15-16 ani cam asa)
2. Craig mabbit
3.jesse mccartney
4.Tom Kaulitz
5.stephen jerzak

actori
1. dylan sprouse
2.cole sprouse
3.Zac Efron
4. Ed Westwick
5.nick jonas

| leoraaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Aron jonshon ii cel mai tare dintre toti love struck juntin bieber ratat:d