| anytha13 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste descrieri pentru pozele de pe hi5!
Mersi!big grin

Răspuns Câştigător
| Alessandra14 a răspuns:

Sper ca iti sunt de folos!:*

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc, dar prostu nu-si da seama. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii mari gurita mica. trasaturi de papusica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenia nu o poti lega in lanturi insa ea te leaga...Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii:X"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat. bucurate ca s-a intamplathappy

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul doare dar nu minte.:X:X

| Crinutzaaa a răspuns:

" Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care

" Nu exista nu-mi place sa beau beau fara sa-mi placa!

"Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea

Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani"

Nu-mi mai dati sfaturi, stiu sa gresesc si singur! "

" Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

" Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

Indiferenta ta, raneste sufletul altora… "

" Hai ramai cu mine Sau ramai cu bine Poate asa-i mai bine Daca nu-ti convine nimeni nu te tine Poti sa faci ce vrei de maine "

Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate "
• Inainte sa plec vreau sa stii ceva:arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor ca n-are de cine
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
• Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
"E treaba mea cand si cum ma imbrac si tot treaba mea cand ma dezbrac happy!"
"Vrei sa incerci dar nu ai curaj vrei sa ma atingi dar totu`i un miraj renutza la vise sunt lucruri interzise sunt doar idei fixe, nu pot fi atinsewinking""
"oriunde ai fi. orice ai face.cu oricine ai fi acum...candva te vei intoare dar cand va fi prea tarziu at ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi:X"
"fericirea e un miracol care sterge intr-un minut toata durerea de-o viata!
t ridici...el t tragea in jos.nu ceda.ca ink mai poti.ca tine sunt putine.ca el sunt toti.""
te uiti la ea,ma vezi pe mine,o atingi pe ea si ma simti pe mine, ma vrei pe mine, dar te multumesticu ea pentru ca pe mine nu ma poti avea...""
"Orice s-ar intampla el pe mine ma iubeste … eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste!; x`; x`; x`"""
"Baietzii ma cred fitoasatongue La fete le dau clasa Scuzati`mi talentul Asta mi`e defectul[love struck]...[love struck]""
""♥Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?♥"""
hee hee♥"
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge. uite`o dupa putin timp.zambeste si e dulce:X."
Ce e? pentru forma mea de a privi!, ce m-a urmarit pana la final si pentru a-mi da dreptate,! o zi asculta`ti inima:X:X:kiss
"Stiu ca-ti place viata de cartier Iti plac fetitzele,normal, sa nu o faci nu-ti cer Nu vreau decat atunci cand vine vorba despre mine Sa uiti de tot, sa te gandesti ca ce fac eu, fac cel mai bine:X""
""MoDeL de faTha care vrea scanteie.
Iubim pe Poli, Violeţii noştri, Iubim pe Poli ca pe ochii noştri, Iubim Vioala e culoarea noastră, Iubim pe Poli CAMPIOANA noastră!
Observati bulina ROSIE! E ca si cand as fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasa cu sange
Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
"Aviatoare nu e nici una :*, DA PARASUTEhappy sunt toate

| Crinutzaaa a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi
Intr.o zi, uşa care m-a lovit, va cerşi să.i mai calc pragul!♥
Vor cocaina cea mai pura! Vor bautura cea mai fina! Vor raze de lumina dintr`un reflector! Vor putina adrenalina`n viata lor!
! Eu ma opresc aici ca doare, de-ar fi sa curga lacrimi, sa curga ale tale.
De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima zdreanta proasta?

| stefy_5976 a răspuns:

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viata` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei, si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Înfrîngerea este numai acelora care o accepta

Se vede clar pe fata ta ca ma placi si ca mai vrea!

Nu ma compromit! Nu ma am numai pe mine! : x

Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate.

Nimeni si N I M I C nu ma va O P R I sa te I U B E S C

Zambetul este drumul cel mai scurt intre 2 inimi.

Nimic nu se câstiga, nimic nu se pierde, totul se transforma

Niciun fulg de zapada nu cade vreodata într-un loc gresit.

Inima mea e legata strans de'a ta.

Întotdeauna fetele au gândit cu inima

Ai invins? C0ntinua! Ai pierdut? C0ntinua!

Fie ca`am plans sau am zambit, mereuu` am fost d nedespartsit!

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa. i zis si tu, insa prezentu. i cam dureros, nu poti spune NU.

Da asta este viata mea, este si buna si rea, dar e mai buna fara tine în ea!

Si cad pe nisip. Timpul nu înseamna nimic. Am toataa vara sa ma ridic!:-x

Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta si am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI!

Candva am tipat si am sarit in sus de fericire!

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA.

Spuneai ca totu. i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

| anka33 a răspuns:

Zilele trec.Si eu is tot aceeasi! Is ORIGINALA.

| b3b393 a răspuns:

Cum se ea poze de pe hi5?sadcrying

| Anna_3082 a răspuns:

Stiu ca ti-am spus de multe ori: Cu un zambet ma ridici la nori day dreaming. Imbratiseaza-ma si apoi povesteste-mi despre noi."

Îmi faci draci! Mă faci să beau mereu. Mă cerţi mereu. De ce mereu vinovata sunt eu

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea".

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…