| Wardenitza lu Warden a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste nume mai ciudate de ex: Crista, Clement.

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Maura? big grin Eu sincer nu am mai intalnit pe nimeni care sa imi poarte numele. Ar mai fi si Genoveva, Axenia, Veridiana.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Gisela, Gratziela, Valter

| Ada... a răspuns:

Bună! Xenia, Casandra, Luţăhee hee, Candid, Luana, Catrina, Nana, Iustina, un nume care nu prea e folosit, Iasmina, Aurora, Ozana, Victoria, Linda, Afrodita.winking

| Morphine21 a răspuns:

Tanna, Terra, Madlen, Tess, Raxon, Goldeye, Mizz Purice, XoXo, Mymo, Oaki, Montoya, Dota,
funda?:d

| Morphine21 a răspuns:

Tanna, Terra, Madlen, Tess, Raxon, Goldeye, Mizz Purice, XoXo, Mymo, Oaki, Montoya, Dota.
funda?:d