| xXAnGeLXx a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste porecle pentru Iulia, alexandra si oana plzzzz. cele mai bune porcle primes fundita >:d< happy!

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Puneti-va ca porecle numele/porecla artistului favorit, sau daca sunteti inventive, derivate din ele.
Exemple: Jared Leto (30 seconds to mars) ->JareL, JareLo, Jdleto
Zac Efron ->Zafron, ZacE
etc, trebuie sa aveti imaginatie, puteti folosi nume de actrite, ca Emilie de Ravin -> Emilie, Emi De R,.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Iulia:
iuli
uli
Ulicutsa
iuliana
LuLu
Lily
lilo
Alexandra:
Alexutza
alexu'
Ali
Aliutsu
Alexuchy
Alexa
Alex_andra
Andrutsa
Alexandrutsa
Oana:
Onutsa
Oni
Onika
Sau cheti care n-au nici legatura cu numele lor:
Miky mOuse
Nasuk
Personaje din desene animate sau filme
Tweety
SuPeRgIrL
cUtEmOdeLoNuTSa.
si tot asawinking

| Hottie a răspuns:

Pentru Iulia ar pute fi: Iuly, Lily, Iul, Ily
Alexandra:
Alex, Andra, Alexa, Aly
Oana:
Onutza, Ony, Onuca...
Funda?

| Tedoraaa a răspuns:

Iulia-Giully
Alexandra_Axell
Oana-Nutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar pentru o vreme, pana vei invata ce-nseamna o porecla si "cu ce se mananca" ea, cred ca tu si pe prietenele tale ati putea purta aceeasi porecla de "suzetutza", urmata de cate un numar distinctiv (1, 2, 3, etc) pentru a nu va confunda.