| TrixiLestrange a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri de dragoste pentru mess, care sa fie frumoase, va rog :*

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie

As fi in stare sa cuceresc cu o singura mana lumea intreaga, atata timp cat tu ma tii de cealalta.

Noaptea trecuta priveam cerul si am inceput sa numar stelele una cate una. Mi-am dat seama ca doua stele lipseau si stiu ca tu le-ai furat, pentru ca acum le vad in ochii tai.

Pana sa te intalnesc nu stiam cum e sa zambesti fara motiv.

Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi?

De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

Cei mai frumosi ochi sunt cei care te privesc cu dragoste. Si nu conteaza sunt caprui, albastri sau verzi...

Intelege ca nu vreau doar o relatie de-o vara ca inima nu-mi bate doar cand e frumos afara!

E greu să uiţi o persoană care ţi-a dat atâtea motive să-ţi aminteşti de ea

Unii oameni trebuie sa se desparta ca sa isi dea seama ca sunt facuti sa ramana impreuna

Si am invatat ca doua cuvinte pot schimba total viata unei persoane

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine…

Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi!

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…

Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…

Sper ca te-am ajutat! Succes cu relatia ta:X

2 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Doamne ai dat copy-paste la tot site-ul?laughing

| DuzzyDrey a răspuns:

Nu loriiBwaii a pus intrbarea ea a dat un rasp laughing)