| adelutza29 a întrebat:

Ziceti niste statusuri smechere.
Funda cele mai multe si cele mei faine.

Răspuns Câştigător
| LoveBonJovi a răspuns:

# La început n-o iubeam, acum o iubesc ca la început!
# Cei acre mă critică şi mă invdiază vor doar să să mă schimbe pentru că văd în mine ceea ce ei nu vor fi niciodată.
# Chestia haioasă la acest status este că, în momentul în acre realizezi că acest text nu are nici un sens, est prea târziu pentru a te opri din citit.
# Defectele mele sunt calităţile tale.
# Nu lucrez în week-end şi în zilele care se termină cu "i".
# Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe tine şi apoi vei înţelege ce greu este să-i schimbi pe ceilalţi.
# Viaţa e scurtă, încalcă regulile, iartă repede, sărută încet, sărută cu adevărat, râzi necontrolat şi nu regreta nimci din ceea ce te face să zâmbeşti.
# Pumnul - partea de vorbire care-ţi mută maxilarul şi-ţi pune întrebarea: "Mai vrei?"
# Când eram mic, credeam că faima şi banii mă vor face fericit, iar acum că am crescut, am realizat că aşa este.
# Crezi în dragoste la prima vedere, sau trebuie să mai trec odată?
# Voiam să ştii cât de mult înseamnă prietenia ta pentru mine: plângi tu, plâng şi eu, râzi tu, râd şi eu, sari tu de la o fereastră, eu mă uit în jos şi... râd din nou.
# Dacă nu ne-am născut prienţese... ne-am făcut perverse.
# Dacă nu ai auzit de mine înseamnă că nu ai cultură generală.
# Mai bine taci şi doar pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice îndoială...

1 răspuns:
| Pleeex a răspuns:

Buna! Sa incep:
Cand eram mai mica ma duceam la nunti si ma luau babele de obraz si-mi ziceau Tu urmezi! Acum ca sunt mai mare merg la inmormantari...si acum eu iau babele de obraz si le zc voi urmati :dlaughing.
2. Daca viata e cruda o pun pe gratar.
3. Femeiile stiu sa faca 70 de lucruri:69 si cartofi prajiti laughing[sper ca te-ai prins]winking
mai stiam dar le-am uiatat :d