| Annekie67 a întrebat:

Zinerytul imi usuca pielea fruntii ce sa fac/cu ce (crema hidratanta) sa ma dau?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
O crema de fata. Cea mai populara ca sa zic asa, crema hidratanta e Nivea. O poti incerca.
Succes!

| Annekie67 explică (pentru Adry05):

Am si eu una, albastra rotunda?

| Adry05 a răspuns (pentru Annekie67):

Da, la aia ma refeream.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| heiii a răspuns:

Dar de ce nu incerci sa folosesti brevoxyl? eu il folosesc si este tare bun. am auzit ca iti pot aparea mai multe cosuri dupa ce termini tratamentul cu zineryt. dar ca raspuns, iti recomand mibazonul. il gasesti in farmaciile veterinare. si da, nu este o gluma. de asemenea, este bun si impotriva acneei.bafta!

| Raull7 a răspuns:

Crema de fata cu unt de Shea

| EJelly a răspuns:

Crema de galbenele din farmacie- e ieftina, grasa si hidratanta. Si pe deasupra, e buna impotriva cosurilor si e naturala, nu te gandi ca ai putea face riduri sau eu mai stiu cehappy (o gasesti oriunde in farmacii)

| iustiiiiina a răspuns:

Cu o crema de fata oarecare

| iustiiiiina a răspuns:

Cu o crema de fata!