| Mada9629 a întrebat:

86318 euro cât vine în lei? Îmi spuneți vă rog suma în bani vechi.

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

A, am uitat sa-ti scriu si in bani vechi, 4 miliarde de lei vechi.

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

După cursul valutar actual de 4, 65 valoarea în lei este 401378, 7.
În bani vechi sunt, probabil, patru miliarde, treisprezece milioane, şapte sute optzeci de lei şi şapte mii de bani.

| ziftode a răspuns:

Mai, esti culmea, mai inteleg lenea, dar in BALARII, ai calculator pe orice device, mare lucru sa te duci pe http://cursbnr.ro si apoi sa inmultesti cu ce scrie acolo si apoi sa inmultesti cu 10mii daca vrei in lei vechi!

poate vrei sa te ducem de manuta pana la olita, ce zici?

| AlexSalling a răspuns:

4020 de milioane de lei vechi.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

4 023 713 600 lei vechi la cursul actual.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Spune-ne ca ai castigat banii astia din ceea ce ai lucrat!

| immaBeast a răspuns (pentru immaBeast):

A, am uitat sa-ti scriu si in bani vechi, 4 miliarde de lei vechi.

| LetMeHelp a răspuns:

402,371.36 lei
Adica 4 miliarde si 23 de miloane lei vechi.

| CosminMOTORBIKE a răspuns:

402 482,729 lei noi