| AlexaIlariona a întrebat:

A scos cineva bani din paysafecard pe contul bancar sau revolut? Am transferat scrie transfer încheiat dar nu am primit banii și au trecut 5 zile … vaaaa rog ajutați ma

4 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

5 zile e cam mult. Ai transferat in contul tau sau al altcuiva?

| AlexaIlariona explică (pentru blackann):

Am transferat in contul meu revolut. Toate detaliile au foat scrise corect. Am verificat

| blackann a răspuns (pentru AlexaIlariona):

E cam ciudat, ar trebui sa le scrii pe chat sau s ale dai un mail cu nr tranzactiei, suma si data.

| ZyRRe a răspuns:

Pe ce cont ai trasnferat banii?