| SnapZy a întrebat:

Ajutor mai sunt 32 de zile pana la ziua mea trebuie sa fac bani repede repede o sa primesc si de ziua mea dar imi trebuie pana atunci! Ca sa imi iau mouse gaming casti.etc.De ziua mea am calculator si din bani de la invitati imi iau jocuri! Imi trebuie bani urgent si am doar 12 ani!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da' tu faci petrecere aniversara cu dar? Lol...

| Expressions a răspuns:

Bun, si tu ce vrei practic? Donatii?

Ai 12 ani amice, esti cam tanar de computer de gaming, citeste ceva carti, dezvolta-te din prezent ca sa castigi in viitor, iesi pe afara, gaseste alte activitati. (parerea mea...)

| Legend123 a răspuns:

Parerea mea sincera e ca esti cam obsedat. fara suparare. poti sa te joci pe calculator si fara mouse gaming si casti si tastatura gaming si ce porcarii mai sunt. nu te ajuta cu nimic sunt doar niste chestii de marketing cu 3-4 butoane in + pe care nu le folosesti si luminite mai multe. insa daca vrei sa faci bani cere bunicilor..doar nu crezi ca o sa iti dam noi cei de pe TPU sa iti iei tu mouse gaming nu? laughing) mai bine ia-ti o minge de footbal si du-te joaca-te big grin

| SnapZy explică:

Vi-am cerut ajutor nu bani si pareri