| Anonimatrista56 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma angajez pe timp de vara (imoartit pliante, curatenie sau orice, doar sa nu stau degeaba)... unde as putea gasi un job? Locuiesc in Arad

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cauți pe olx oferte de joburi.

| Yuoia a răspuns:

Pentru impartit pliante, exista niste firme. Nu isi fac publicitate (cel putin la mine) pentru ca sunt multi amatori. Dar cand intalnesti o persoana care le distribuie, intreaba unde e firma. Sau, poti intreba la hipermarketuri. Ei distribuie separat de acele firme. Nefiind din Arad, nu stiu alte variante.

| laeimbrea a răspuns:

Dacă vrei să lucrezi legal, ai nevoie de acordul părinților până după 16 ani happy