| petculilian a întrebat:

Am 17 ani. Pot primi bani prin western union cash, adica pot primi bani de la adsense? vreau surse sigure nu baliverne,

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate imi amintesc, in Termenii si conditiile Adsense, se precizeaza ca trebuie sa ai varsta de 18 ani pentru a te putea inscrie. Daca nu ai varsta te poti inscrie printr-un parinte, dar atunci acesta va primi banii. Fata de acestea nu vei primii banii, daca nu ai 18 ani. Numai bine!

| BlueHusky a răspuns:

Nope.