| cFlorin a întrebat:

Cum pot primi bani prin Western Union Quick Cash?
Este vorba despre Google Adsense, ei imi trimit banii prin Western Union Quick Cash.
Imi trebuie vreun cont sau ceva la Western Union? Sau doar introduc numele si prenumele? De unde stiu de la ce sediu trebuie sa ridic plata? Va rog cat mai multe informatii. Funditaa!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci nici un cont!
De ce ai nevoie pentru a intra in posesia banilor?

Un act de identitate, cu numele din contul Google
Datele Google, adica: Google Inc. 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, California 94043, USA. Phone Number: 650-253-4000
Suma exacta de primit – se gaseste in sectiunea de plati
MTCN-ul (Money Transfer Control Number), gasit la detaliile platii
Cu datele acestea te duci la Western Union si ridici banii.

Succes!