| oraclamalo a întrebat:

Am contul blocat pot scoate bani de la casă cu buletinul

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cont blocat inseamna fără acces la banii din cont.

| Simpatic a răspuns:

Unde anume ai contul blocat? la banca, la pariuri sportive?
nu poti scoate bani, este un motiv pentru care contul ti-a fost blocat nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai contul blocat nu poti scoate prin nicio metoda bani.

| johnnny123 a răspuns:

Ai contul blocat sau ai cardul blocat? Dacă ai contul blocat, nu poți să scoți bani nici de la bancomat, nici de la ghișeu și nici nu poți efectua transferuri. Practic atât timp cât contul e blocat, nu ai acces la banii din el până când nu se deblochează.

| ReddY25 a răspuns:

Non

| Negroo a răspuns:

Contul sau cardul? Daca e doar cardul, da, poti scoate banii de la ghiseu. Dar daca intr-adevar e contul, nu poti.