| Cristinamanole a întrebat:

Am nevoie de bani urgent! Am mare nevoie de bani, am doi copilași de o luna jumate si ghinionul a facut sa ne prindă pandemia in Spania. Din pacate toate economiile s-au dus, iar eu nu pot munci.As avea nevoie de 1000 de euro restul de bani i-a strans mama mea...nu stiu ce sa fac sau de unde sa fac rost. Ajutati-ma cu ceva sfaturi.Am incercat si la provident si mi-au spus ca in orasul meu nu fac imprumuturi

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu te intorci in tara, la mama ta, sa stea cu copilul si sa mergi la munca? Gasesti de munca si in online, numai sa vrei. Mai cauta, caci pe gratis nu iti da nimeni bani.

| Cristinamanole explică (pentru Aasdfghj):

Asta vreau sa fac, problema e ca cea mică s-a nascut cu camerele neinchise la inimioară si trebuie sa stau sa verifice medicii daca situatia se îmbunătățește si se închid de la sine. Apar multe probleme si multe greutăți, fîn disperare am incercat asa. Multumesc de raspuns in momentele astea inseamna mult orice vorbă