| ofetitzamicutza a întrebat:

.. vreau sa ma fac reprezentatnt avon printr-o colega! aceasta mi-a cerut o copie dupa buletin pentru inscriere. ceea ce nu inteleg eu este cand va face inscrierea? dupa ce pun comanda?

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Buna!
nu...inscrirea o face imediat dupa ce ii dai copia buetinului, ea trimite hartiile la bucuresti[pron fax sau posta] si cei de acolo iti dau un numar de reprezentant[a] si o parola...iti faci cont pe avoncosmetics.ro si gata!
succes la comenziwinking

2 răspunsuri:
| AVONalina a răspuns:

Te pot inscrie si eu ca reprez. avon. intra pe http://avonromania.blogspot.com sa vezi ce frumos arata blogul meu! :D

| ofetitzamicutza explică:

Ms mult:*