| AurelToader a întrebat:

Am plătit prin payu olx.ro pentru prelungire un anunț pe olx mi s-au luat banii de pe card în schimb nu mi s-a prelungit anuntul. Ce fac?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum s-a zis poti sa iei usor contactul cu cei de la olx!
au chat, au formulare de contact etc

in josul acestei pagini deschise (linkul de mai jos) in dreapta in colt (cel mai jos) ai posibilitatea sa discuti cu ei in timp real (chat), scrii de 2-3 ori consecutiv ca vrei operator uman si iti va raspunde un operator uman, in loc de AI!

https://ajutor.olx.ro/olxhelpro/s/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi este duminică, maine oamenii se reintorc la serviciu si o sa iti prelungeasca ei anuntul, astazi este inchis peste tot.

| AurelToader explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da dar am plătit acum 3 zile

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AurelToader):

Ai rabdare, un transfr nu se face asa simplu, ai platit vineri, ieri si azi băncile nu au fost deschise simbăta si duminica, de mîine se redeschid bancile si o sa intra banii.

| Hyperion7 a răspuns:

Da-le de știre, posibil sa fie o eroare!
Caută formularul de contact și scrie-le!