| AdyWTF a întrebat:

Am primit account deleted pe jocul "Roblox" pentru ca numele asta nu este potrivit pentru roblox, si aveam robux in el, le-am dat un email sa le explic ca am avut robux in cont si mi-am cheltuit degeaba 25 de lei pentru a primi account deleted, intrebare este: Pot sa rezolv aceasta problema cu robuxul in cat sa-mi dau refund? Mi-am bagat robux folosind un tichet de paysafecard.

2 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Parca ai vorbi limbi straine

| AdyWTF explică:

Mai am ceva de adaugat, nu aveam vreo 1k robux ca sa-mi schimb numele