| chico16 a întrebat:

Am si eu nevoie de un laptop performant pe care sa pot sa ma joc gta 4,fifa\pes 12,call of duty mw3,battlefield 3,jocuri din astea noi aparute.ce laptop imi recomandati?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alina792 a răspuns:

Aici găseşti cu siguranţă ceea ce cauţi şi la preţuri foarte bune.Eu tot de la ei am cumpărat! Şi clar sunt cei mai buni! http://bit.ly/GBz9gb

| fastiuli a răspuns:

In loc sa iti iei un laptop, mai degraba iti cumperi un computer performant cu placa video speciala pentru jocuri si cu memorie mare. asa zic eu