| Rienmedire a întrebat:

Buna! Locuiesc intr o comuna la 2km de oras in linie dreapta pe drumul principal, iar peste drum de mine este primaria, politia locala, scoala, gradinita, oare ar merita sa deschid un centru de copiere acasa? Am o camera de 12mp la sura unde as putea sa deschid, as avea ceva sanse?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare institutie - presupun - are copiatoare /imprimante, deci putine comenzi ai avea (de la unii localnici).
Eu as deschide mai de graba un punct alimentar, unde as vinde cafea, placinte, hot dog, hamburger, mici (si bere, pentru adultiwinking ).
Astfel ai avea o multime de clienti (si cunostinte) din fiecare institutie.

| Simpatic a răspuns:

Crezi ca doar acest centru de copiere intr-o zona rurala iti poate aduce castiguri substantiale? daca da, atunci incearca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca mai face asa multa lume copii xerox in ziua de azi

| gabicoo a răspuns:

Da! Merită să încerci!

| dusmanul86 a răspuns:

Fiind vorva de o comuna poti incerca ca pe langa activitatea de serox sa vinzi si asigurari. Daca te intereseaza domeniul te rog sa imi lasi mesaj in privat.

| CalinaXandra a răspuns:

Doar pentru a face copii serox eu zic ca nu, mai fă ceva folositor pe lângă. Deși am auzit de cazuri unde mergi la primărie pentru o chestie și te trimit cu actul respectiv sa îți faci copie nu știu unde laughing din comoditate sau lene sa nu facă ei. Deci... părerile sunt împărțite.

| Marcel5533 a răspuns:

Da ai putea. Daca pe langa asta ai deschide si un birou de acte auto/ traduceri/ rca/ casco vei reusi garantat. Mult succes.