| wildlyon a întrebat:

Am tema la economie sa imi fac cont pe forex trading si sa fac o anumita suma de bani. Mi-am facut cont dar nu stiu ce trebuie sa fac. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Hermes a răspuns:

Care-i prostul care v-a dat asa o tema?

| seen a răspuns:

Incepi sa joci online la bursa forez ( e un fel de pacanele daca vine valu bine si te-ai prins de el esti tare nu vine valu da te-ai aruncat ca gasca in balta te duci de rapa)

Ps bursa valori= Aparat mecanic de jonglat sume

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0

| PaulOla1 a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi un robot care sa faca toata munca pentru tine.Asa am facut si eu si chiar m-a ajutat foarte mult si am facut foarte mult profit.(undeva la £5000 luna asta). Cel care m-a ajutat cel mai mult si care merita toti banii a fost acesta https://tinyurl.com/Forex-Trading1.GOOD LUCK?