| Jhonny18Villa a întrebat:

Am un card de credit de la raiffeisen, vreau un extras de cont unde pot face unul si cat durează si cat costa?

Răspuns Câştigător
| minz156 a răspuns:

Extrasul de cont este gratuit. In general, te duci la orice sucursala si ceri extrasul de cont. Acesta poate sa fie pe o zi, pe o saptamana sau pe o luna. Trebuie sa specifici intervalul. Dureaza cam 10 minute sa-ti dea extrasul, dar poate sa fie coada.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde crezi ca il poti face? La Raiffeisen.Logic.Nu crezi? Doar nu la o banca de pe strada.Sau la un bancomat de la R.Verificare cont.

| onasis1961 a răspuns:

Mergi la prima sucursala cu cartea de identitate, si-ti elibereaza extrasul im 10 minute.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Du-te la o sucursala si cere un extras de cont. Bafta!

| costan a răspuns:

Mergi la banca la care ai deschis contul si le ceri un extras de cont, nu costa nimic.