| ianis1231231 a întrebat:

Are cineva idee cat ar costa un solar de tip tunel de 8 m latime si 130m lungime?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam lunguț tunel vrei.

Intre noi fie vorba (că tot nu ne vede nimeni) : n-o să iei așa ceva in veci când o să calculezi cât te costă să-l incălzești. Mai degrabă ia 13 x 10 m

| ianis1231231 explică (pentru sierra1):

Pai ma ocup cu legumicultura.Si nu o sa il incalzesc pentru ca stiu ca costa mult.Nu am cum sa il fac de 13latime ca e solar langa si in cealalta parte e terenul altcuiva si cu 10m lungime e foarte putin, am teren de 135m lungime

| Lukasssz a răspuns:

Pentru a estima costul unui solar de tip tunel de 8 metri lățime și 130 metri lungime, trebuie să se ia în considerare mai mulți factori, cum ar fi calitatea materialelor folosite, costul forței de muncă, accesoriile necesare și costurile de transport. Este recomandat să ceri oferte de la diferiți furnizori și să consulți specialiști în construcții pentru o estimare precisă a costurilor.