| Roxana_Balea_1993 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti pentru o afacere de bijuterii, ce nume sa-i pun legat de unul sau ambele nume de mai jos:
Balea
Roxana

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce vrei neaparat sa fie numele tau?

| Roxana_Balea_1993 explică:

Mi-as dori ca afacerea sa fie reprezentata printr-un derivat al numelui meu indiferent ca este prenumele sau numele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana_Balea_1993):

E importan ca acest nou brand sa fie ceva legat de tine, de numele tau sa te reprezinte. si n usa fie ceva general ce ar putea sa fie al oricui. e buna ideea ta. "Balea Jewelries"