| Fifylici a întrebat:

As dori si eu o idee despre o afacere asa mai neobisnuita un pic. Avem ca tema la scoala sa ne imganam noi o idee de afacere dar nu vreau gen:magazine sau mai stiu eu ce. P. S nu o luati ca pe o tema nu cer sa imi faca nimeni tema pe site ci doar sa ma ajute cu o idee.

3 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici cateva exemple www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| SugarAndSpice a răspuns:

Pai firme cu haine de clovn, firma cu rachete spatiale, firma cu pixuri care scriu singure. Astea-s mai magice iar mai normale putin firma care colecteaza par, firma care vopseste mancarea etc.
Acum depinde de tine.
Sper ca te-am ajutat.
Bye

| Hum1lREALIDAD a răspuns:

Curse ilegale cu melci laughing