| StanciuCristi a întrebat:

As vrea sa deschid un magazin cu haine Turcia, cum as putea cumpara haine din Turcia? Nu știu nimic despre acest lucru

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai avand legaturi cu terte societati care aduc marfa din Turcia, sau te deplasezi tu in Turcia in bazaruri si cumperi de acolo, in Turcia ai posibilitatea sa negociezi la pret cu comerciantii, insa nu stiu cum este la intoarcere si ce ai de platit in functie de bagajele pe care le detii
Cunosc o doamna care este de multa vreme in domeniu si cumpara direct din Turcia dar habar nu am prin ce metode, are un know who dupa +20 de ceva de ani in vanzari
vezi tu fiecare meserie are anumite dedesubturi care le inveti in timp