| ItachiUchiha a întrebat:

As vrea sa fac bani si m-am gandit sa impart pliante dar nu stiu cu ce sa fie ma ajutati va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..ar fi o solutie.si eu am impartit tongue.numai ca este foarte obositor si castigi putinhee hee

7 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Ce intrebare aiurea cum adica vrei sa faci bani sa inparti pliante si nu sti cu ce sa fie. trebuie sa te interesezi de o companie care angajeaza asa ceva, si nu alegi tu cu ce sa fie iti dau ei pliantele. Nu prea are inteles intrebarea ta

| ItachiUchiha explică:

Dar cu ce sa fie pliantele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItachiUchiha):

Nu conteaza cu ce sa fie..atata timp cat le imparti si iei cativa bani ce ti pasa.

| Corina a răspuns (pentru ItachiUchiha):

Tipul de pliante nu ti-l alegi tu. Firmele de distributie a pliantelor publicitare au contracte cu diverse societati comerciale, hipermarketuri, etc. Plata se face in functie de marimea si numarul de pliante publicitare distribuite (fluturasele se platesc mai putin, iar revistele de hipermarketuri, gen Dedeman, Kaufland, etc. se platesc mai mult). In plus, nu sunt primite decat persoanele de la 16 ani in sus.

| Vladone80 a răspuns:

Merg si pliantele dar trebuie sa cauti o firma care se ocupa cu marketing. Daca vrei sa faci bani, poti cauta o idee de afacere pe http://enciclopedia-afacerilor.com

| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbare financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit

| Ptcc a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani, uite aici o solutie mult mai simpla:
http://rapidsiusor.blogspot.com/