| wuhead a întrebat:

As vrea sa joc poker online pe bani dar am aflat de scandalul recent din America. Ma poate afecta in vreun fel? Presupunand ca o sa castig, voi putea scoate banii? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Poker-Blog.RO a răspuns:

Citeste articolul asta si o sa afli tot ce trebuie sa stii - http://www.poker-blog.ro/2011/04/poker-online-ilegal-romania.html/ - faza cu scandalul afecteaza doar SUA. Noi suntem in siguranta :))
Sa imi spui ce parare ai despre articol, daca te-a ajutat! :)
O zi faina!

2 răspunsuri:
| Enzo2011 a răspuns:

Depinde pe ce site, daca este un site serios cunoscut international si cu verificarile corecte atunci da mai ales daca banii sunt transferati pe card.

| wuhead explică:

Ma refer la pokerstars