| andreutza05_1656 a întrebat:

Aveti idei de afaceri? Cam ce afacere merge acum in Romania?

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Broker de asigurare ar merge...mai ales ca te ocupi de vanzari...ai scoate un ban in plus

Apache
| Apache a răspuns:

In Romania o sa se vanda mereu curvele si prostia...

| camilia1 a răspuns:

Sponsorizez persoane care doresc sa faca primii pasi in multi-level marketing. Desi nu este o firma cunoscuta in Romania, FM produce cosmetice naturale, facute din minereuri si perle, fara coloranti chimici, fonduri de ten cu acoperire perfecta, cu filtre UV, se pot folosi fara baza de machiaj, pudre sinterizate care se pot folosi pe ten umed si uscat, efectul fiind diferit. Membrii clubului au posibilitatea sa isi achizitioneze orice produs FM la un excelent raport calitate-pret, fara target lunar si fara o valoare minima impusa pe comanda. Cine doreste, poate revinde produsele si castiga un profit de 40% la orice produs. Daca iti plac parfumurile, avem parfumuri cu concentratie mare (20% esenta de parfum diluata in alcool de 90-95 grade) si nu trebuie sa mai platesti 150-300 lei pentru un asemenea parfum daca te inscrii in clubul nostru, ci doar intre 36.8-63 ron. In afara de cosmetice si parfumuri, FM mai comercializeaza si produse pentru curatenia casei. Poti sa devii membra doar daca vrei sa consumi pentru tine si familie aceste produse. Mai multe detalii pe mess: chipitaro2004. O zi buna si scuze daca nu esti interesata!

| sanders a răspuns:

Furt de masinirolling on the floor)

| Ella_4255 a răspuns:

Programator IT

| MihaDiva a răspuns:

Ai putea sa te ocupi de animale cum ar fi o politie a animalelor am vazut ca in alte tari merge.cred ca ar fi bine venita si in Romania si cred ca ar merge si profitul. Bafta :*

| fredys44 a răspuns:

Da,sa pleci in Canada