| robert00112 a întrebat:

Ce idei de afaceri pentru studenti aveti?

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Iti cumperi niste camere foto video si filmezi pe la nunti botezuri etc.

| TuguiMihai1 a răspuns:

O afacere online ( un site )

| Vladone80 a răspuns:

Iti recomand cateva idei de afaceri din cadrul site-ului Enciclopedia Afacerilor!

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut robert, am o oferta foarte buna si serioasa pentru tine, ma poti contacta pe skype: sv_26_ady sau YM: cojoc_adrian_daniel

| Daniela_Irimia_1985 a răspuns:

Uite aici 6 idei inedite. Abia am scris articolul :) http://www.profit360.ro/pastila-de-business/idei-inedite-de-afaceri-online

| boker a răspuns:

Boker30.wordpress.com

| CristiViezureAsmatic a răspuns:

Incearca sa iti faci o afacere CU CE ITI PLACE TIE CEL MAI MULT....De exemplu poti sa iti faci o mica inteprindere care se ocupa cu turismul...

| Catalin8889 a răspuns:

Eu dezvolt o afacere foarte interesanta pe internet si cu un profit destul de mare cu o munca destul de putina daca esti interesat contacteaza-ma pe y/m cristi02000@yahoo.com Bafta!

| peter44 a răspuns:

Intră pe : www.facebook.com/GoldlineproRomania. Funcţionează 100%.

| EugenGen99 a răspuns:

Afaceri online, fara investitie, nu ai ce pierde. Incearca. La mine a mers... intra aici : http://sondajro.com/? ref=170552, te inscri, raspunzi zilnic la niste intrebari de sondaj din reclame si castigi bani. Simplu