| cretzu94 a întrebat:

Bani din upload! Proiect initiat de Google!
Este simpu, pui un fisier (poza, film, melodie) pe un site.
Pt fiecare document iti este generat un link pe care trebuie sa il promovezi pe forumuri, la prieteni.la fiecare download esti platit! ( 35$/1000 download ).
Cunosc persoane cu experietna care fac si 15-18$ pe zi!
Nu aveti nevoie decat de 15-20 minute libere pe zi!
Daca va inscrieti pe link-ul: http://www.wupload.com/referral/affiliate/642683 va voi oferi o lista cu forumuri cu cel mai mare trafic pentru a va promova fisierele!

2 răspunsuri:
| Ionut_Alex_1989 a răspuns:

Prietene, tu realizezi ca ce spui tu aici se numeste piraterie...tu incalci drepturi de autor, iar google te plateste.Hai sa fim seriosi, mai ales acum cu ACTA, cineva a luat 50 de ani de inchisoare pentru asta...