| i4drian a întrebat:

Buna, am 14 ani si sunt copil. Cum aș putea face rost de bani ușor? Fara metoda de a le cere părinților sau să-i ajut la treaba. Am incercat si nu merge. Apropo sun de la țară.

2 răspunsuri:
| GigiMD a răspuns:

Bani ușor poti face pe internet lucrand ca freelancer, scriind texte, articole (content manager) traducand texte etc. depinde la ce te pricepi mai bine. (nu ma refer la site-uri gen click-uri, surfing e vrajeala)

| GigiMD a răspuns:

Bani ușor poți face pe internet lucrând ca freelancer, scriind texte, articole (content manager) traducând texte etc. depinde la ce te pricepi mai bine. (nu ma refer la site-uri gen click-uri, surfing e vrăjeala)