| ghita15 a întrebat:

Buna am 16 ani si as vrea sa ma angajez am cautat peste tot dar n-am gasit, am cunsotinte de linba engleza medi, am acces la interne non stop.

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

"Linba" engleza poate o vorbesti la nivel "medi", dar la romana ai mari probleme.
Si totusi, eu la 16 ani ma duceam la liceu si nu mai aveam timp de aproape nimic pe langa, tu mai vrei si un serviciu? Plus de asta, pentru a te angaja, o sa ai nevoie de o aprobare scrisa din partea parintilor (procura).

| ghita15 explică (pentru virusake):

Imi pare rau pentru greseli am scris in graba, si in legatura cu liceul tocmai de acea vreau sa ma angajez ca sai pot continua deoarece eu sunt un copil venit din provincie si stau cu chirie in oras dar am acces la pc-ul colegului meu de apartament.

| Nickname1890 a răspuns:

Oi avea tu cunostinte de "linba" engleza dar se pare ca nu prea ai de limba romana. Mai bine du-te pe la scoala si invata cat mai poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si aici http://www.tpu.ro/useri?s=TelefonulCopilului&o=rank_asc, cu siguranta te vor ajuta

| ghita15 explică:

Imi pare rau pentru greseli dar am scris in graba, tocmai de acea vreau sa ma angajez pentru a putea continua scoala