| Maryjay a întrebat:

am 17 ani si as dori sa lucrez, stie cineva in BAIA MARE, ceva job? gen (sa impart pliante, sau promoter in ceva supermarket) ceva part time. Multumesc!

4 răspunsuri:
| myself405 a răspuns:

Eu personal iti recomand vanzarea directa. Si eu sunt studenta si aceasta activitate imi aduce un venit frumusel.
Ca recomandare incearca compania Oriflame.
Produsele sunt de calitate, discount-ul variaza intre 23-40% doar in functie de valoarea comenzii, consecutivitatea nefiind o variabila care sa il influenteze, esti propriul sef, ai suportul permanent al unui coordonator, poti primi cadouri substantiale din programe motivationale, comanda minima pentru a beneficia de credit este de 70 de lei. Daca vrei sa afli mai multe sau daca te intereseaza o colaborare cu compania Oriflame acceseaza: http://inscriereorif.no-ip.org/index.html

| Maryjay explică (pentru maya515):

Despre ce este vorba? am intrat mi-am facut cont. dar e in engleza, ai putea sa imi dai te rog pe scur cateva detalii? multumesc!

| maya515 a răspuns:

Prima saptamana trebuie sa muncesti si sa faci cele 10 lupte in fiecare zi pana strangi ceva bani si experienta. Dupa aceasta saptamana iti poti face companie de ziare si de aici totul se dezvolta de la sine. Daca vrei poti sa selectezi in ce limba sa fie afisat jocul inainte sa te loghezi. Succes!