| Alleexandraa a întrebat:

Am 17 [ fara o luna laughing ] si as vrea sa lucrez in vacanta de vara, adica dupa scoala, in Bucurestii. Imi puteti spune unde adica cine ar putea sa primeasca si la ce happy?

1 răspuns:
| tania333 a răspuns:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/f49d6c930b0a3ecd0a7482a14dbd28bc

Aici este un site romanesc, f bun din punctul meu de vedere..citesti cateva mailuri, pe care cu totii oricum le primim din diverse conturi deschise, stiri, retete, noutati, de ex : Dmail, shop&smile, reginele.ro,superpanofi.ro..Plata este per mail vazut, mica dar sigura, doar ca atat timp cat oricum va petreceti timpul pe internet si va verificati mailurile personale ..acest site poate fi o varianta suplimentara. Cateva mailuri deschise ..nu e atat de greu, iar siteul este unul foarte serios.Vi-l recomand!