| Avon_8981 a întrebat:

am o prietena care vrea sa isi deschida un magazin online.
Haine si incaltaminte pe parcurs va avea si haine de firma.
Si s-a gandit ca hainele sa fie trimise prin posta, fara nici o taxa postala ci doar cat costa hainele.
Majoritatea hainelor vor fi sub 50 lei, chiar si sub 20...
Hainele sunt noi (nu second hand)

Ce ziceti, ar merge?

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Incearca Doamne ajuta

| NeWebMaster a răspuns:

Ar merge daca se pricepe la IT... adica sa isi fac publicitate, un site bun...

| LeMad a răspuns:

Posibil sa mearga. Vanzarile online recomnada doua pietze : America, tara tuturor posibilitatilor si Romania, tara unde totul este posibil! Depinde ce se vinde si cui se adreseaza. Daca vb de haine sub 50 lei, banuiesc ca sunt din China. Multa bafta!

| Princessee a răspuns:

Eu zic ca dawinking eu sigur as cumparawinking Sa imi dai link-ul cand il va deschide :*

| Avon_8981 explică:

Multumesc de raspunsuri.
"Bella Cullen" te voi anunta cu siguranta!

| Avon_8981 explică:

Vor fi si haine din China (dar foarte putin), vor fi si haine din Romania dar cele care vor domina sunt cele din USA!