| elninoema a întrebat:

Am un produs o carte digitala si vreau sa il ofer spre vanzare pe site. Daca un cineva initra pe site si vrea sa imi cumpere acel produs prin paypal, si dupa ce achita suma respectiva vreau sa fie trimis spre linkul unde poate descarca produsul platit. Asta nu reusesc sa fac! Intrebare ar fi cum il pot directiona pe adresa magica dupa ce imi achita suma. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cotinel a răspuns:

E simplu cand cumperi tu produsul de pe site specifici ca vei sa fie trimis pe aresa unde vrei sa ajunga.

1 răspuns:
| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Ai opțiune în paypal să adaugi un link către care să fie direcționați cei care fac plata, și acel link trebuie să fie linkul de descărcare al e-cărții.