| Raul_5121 a întrebat:

Buna,as dori sa cumpar o tableta de pe ebay si nu stiu cat m-ar costa transportul pana in Romaniabig grin cine a mai facut cumparaturi de acolo si cam ce costuri sunt? se merita? astept un raspuns bun care il voi premia cu o funditalaughing

4 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Normal ca merita! Doar sa stii engleza!
Transportul depinde de greutate, marime, fragilitate! (eu de exemplu mi-am luat niste Adidasi Tn din America si am dat 50 lei transport adica 15 dolari!)

| Raul_5121 explică (pentru beniamin1994):

Hmm si prin ce ti-a trimis coletul si cum ati procedat? big grin

| speed1234561 a răspuns:

Merita. te costa vreo 400-500 de lei.

| Raul_5121 explică (pentru speed1234561):

De unde sti? ai facut cumparaturi de acolo? happy